Stacje paliw

maly-banner-Stacje-Paliw-01

CO ZYSKUJESZ PRZY POŁĄCZENIU SYSTEMU MONITOROWANIA POJAZDÓW Z WYDANIAMI ZE STACJI PALIW?

 

Eliminujesz ręczne rozliczanie dokumentów i ryzyko związane z „pomyłką/błędem”. Masz pełną kontrolę wydań paliwa z uwzględnieniem pojazdu/kierowcy, określoną w czasie (dokładna data i godzina). System automatycznie zweryfikuje czy całe paliwo wydane ze stacji trafiło do zbiornika pojazdu (szczególnie ważne tam, gdzie paliwo jest dowożone). Twoja stacja może wreszcie stać się samoobsługowa!

CO POTRAFI SYSTEM AUTOMATYCZNEGO WYDAWANIA PALIWA?

 

System identyfikuje czas i ilość wydania paliwa, pojazdy do których trafiło paliwo oraz osoby je pobierające. Możesz określić godziny wydawania paliwa i ograniczyć dostęp tylko dla wybranych pracowników. Na podstawie wydań paliwa możesz automatycznie wygenerować dokumenty rozchodu. System porówna za Ciebie dokumenty rozchodu z ilością paliwa, która trafiła do zbiornika pojazdu i wskaże nieprawidłowości. Zawsze będziesz wiedział ile paliwa jest w Twojej stacji i kiedy należy zamówić dostawę. Dodatkowo możesz skorzystać z funkcji alarmowych w przypadku prób nieautoryzowanego poboru paliwa lub dostępu do stacji.

maly-banner-Stacje-Paliw-02
maly-banner-Stacje-Paliw-03

KIEDY MOŻNA SKORZYSTAĆ Z NASZEGO ROZWIĄZANIA?

 

Mając własną stację lub tylko beczkę z pompą, bez względu na to czy jest wyposażona w mechaniczne liczydło czy w nowoczesną elektronikę, możemy zainstalować system automatycznej rejestracji wydań paliwa, który będzie pracował za Ciebie.