Samochody dostawcze i osobowe

maly-banner-Samochody-Dostawcze-01

SKUTECZNIE I PRECYZYJNIE KONTROLUJ PALIWO!

 

W odróżnieniu od innych grup pojazdów jedyną metodą kontroli paliwa jest kontrola w oparciu o fabryczne układy pomiarowe, w tym także zaawansowane systemy CAN, które zapewniają odczyt ilości paliwa tankowanego do zbiornika oraz średniego zużycia paliwa. Często trudnością w pomiarze paliwa w  pojazdach dostawczych i osobowych jest budowa rur wlewowych do zbiorników paliwa. W pojazdach posiadających długie rury dolotowe, pomiar paliwa jest obarczony błędem pomiarowym (nawet kilku litrowym) z uwagi na fakt niewykrywania paliwa pomiędzy zbiornikiem a wlewem. Nie możliwy jest pomiar paliwa w oparciu o precyzyjne sondy pomiarowe instalowane w zbiorniku paliwa, z uwagi na jego wysokość oraz charakterystykę zabudowy w pojeździe. System oprócz fizycznego pomiaru paliwa dodatkowo umożliwia precyzyjne rozliczenie w oparciu o dokumenty zakupu paliwa. Potrafimy znaleźć paliwo, które nie trafiło do zbiornika Twojego pojazdu.

WERYFIKUJ TANKOWANIA I KRADZIEŻE PALIW ZE ZBIORNIKÓW, NADZORUJ I PORÓWNUJ WYDANIA ZE STACJI PALIW

 

Nasz system monitorowania automatycznie wykrywa tankowania i kradzieże paliwa określając ilość litrów, miejsce i czas zdarzenia. Z naszych doświadczeń wynika, że często nie całe paliwo zadeklarowane na dokumencie zakupu trafia do zbiornika pojazdu (np. trafia do kanistra lub pojazdu stojącego po drugiej stroni dystrybutora). Mechanizm kontroli tankowań i dokumentów zakupu automatycznie porówna ilość paliwa oraz godzinę tankowania, sygnalizując nieprawidłowości. Potrafimy znaleźć ukradzione paliwo nawet bez fizycznego pomiaru paliwa w pojeździe – Jak? Więcej dowiesz się podczas prezentacji systemu. To rozwiązanie pozwala na znalezienie „kradzieży niewykrywalnych” bez systemu monitorowania paliwa. Masz własną stację? Zapytaj nas o system automatycznej rejestracji wydań paliwa. Kontroluj i porównuj wydania paliwa w jednym systemie. Więcej informacji na Monitoring Stacji Paliw.

maly-banner-Samochody-Dostawcze-02
maly-banner-Samochody-Dostawcze-03

ZAWSZE WIDZISZ MIEJSCE I ZNASZ RODZAJ WYKONYWANEJ PRACY

 

W standardzie oferujemy bieżący podgląd pozycji pojazdu na mapie oraz archiwalne odtwarzanie tras przejazdu i wykonanych prac na mapach drogowych oraz satelitarnych. System umożliwia wprowadzanie miejsc szczególnych np. klienci, punkty odbioru, oddziały itp. (bezpośrednio z widoku mapy), stref obowiązkowych (np. miejsc wykonywania prac, tereny garażowania pojazdów itp.) i zakazanych (np. adresy zamieszkania pracowników, konkurencja, centra handlowe), a także wytyczonych korytarzy dojazdu. Podczas podglądu pojazdu na mapie mogą być widoczne parametry mierzalne (prędkość, poziom paliwa, obroty) oraz rodzaj wykonywanej pracy np. dojazd do Klienta, wizyta handlowa/serwisowa, przerwa, powrót do firmy, jazda prywatna itp.

SPRAWDZAJ JAK EFEKTYWNIE PRACUJE TWÓJ PRACOWNIK!

 

Możesz szczegółowo kontrolować rozpoczęcie i zakończenie pracy, prędkości, ilości postojów, czas pobytów i trasę dojazdu do Klienta oraz styl jazdy. Dzięki temu otrzymujesz dostęp do wielopłaszczyznowej analizy, co pozwoli na obliczenie faktycznych kosztów przypadających na wizyty/usługi itp.

maly-banner-Samochody-Dostawcze-04
maly-banner-Samochody-Dostawcze-05

OTRZYMUJ ALARMY O NIEPRAWIDŁOWOŚCIACH!

 

Bez konieczności uruchomienia komputera możesz otrzymywać szybkie powiadomienia SMS/mail o interesujących Cię zdarzeniach np. kradzieżach paliwa, zbyt długich postojach, długiej pracy na obrotach jałowych, wjazdach na niedozwolone pola. System może służyć jako zabezpieczenie antykradzieżowe i alarmować w przypadku próby kradzieży pojazdu. Dodatkowo informacje zostaną zapisane w raportach dostępnych w systemie, tak abyś zawsze miał do nich dostęp.