Pojazdy ciężarowe

maly-banner-Pojazdy-ciężarowe-01

SKUTECZNIE I PRECYZYJNIE KONTROLUJ PALIWO!

 

W pojazdach ciężarowych niemożliwa jest kontrola paliwa w oparciu o fabryczne układy pomiarowe. Nawet nowoczesne systemy CAN nie zapewniają odczytów ilości paliwa tankowanego do zbiornika i nie są w stanie wykryć ewentualnych kradzieży ani wskazać ich miejsca i czasu. Nasz system ochrony paliwa w pojazdach ciężarowych opiera się o precyzyjne sondy pomiarowe instalowane w zbiorniku paliwa. Dzięki temu w sposób ciągły monitorujemy poziom paliwa, tankowania, kradzieże oraz średnie zużycie. Z nami masz pewność, że Twoje paliwo nie zginie.

WERYFIKUJ TANKOWANIA I KRADZIEŻE PALIW ZE ZBIORNIKÓW, NADZORUJ I PORÓWNUJ WYDANIA ZE STACJI PALIW

 

Nasz system monitorowania automatycznie wykrywa tankowania  i kradzieże paliwa precyzyjnie określając ilość litrów, miejsce i czas zdarzenia.  Informacje o kradzieży otrzymasz na telefon komórkowy. Z naszych doświadczeń wynika, że często niecałe paliwo zadeklarowane na dokumencie zakupu trafia do zbiornika pojazdu. Mechanizm kontroli tankowań i dokumentów zakupu automatycznie porówna ilość paliwa oraz godzinę tankowania, sygnalizując nieprawidłowości. To rozwiązanie pozwala na znalezienie „kradzieży niewykrywalnych” bez systemu monitorowania paliwa. Masz własną stację? Zapytaj nas o system automatycznej rejestracji wydań paliwa. Kontroluj i porównuj wydania paliwa w jednym systemie. Więcej informacji na Monitoring Stacji Paliw.

maly-banner-Pojazdy-ciężarowe-02
maly-banner-Pojazdy-ciężarowe-03

WYKRYWANIE KRADZIEŻE NA „POWROTACH” (KRADZIEŻE Z INSTALACJI ZASILANIA SILNIKA PALIWEM)

 

Kolejną formą kradzieży są upusty paliwa bezpośrednio z układów paliwowych (pomiędzy zbiornikiem a silnikiem pojazdu). Do 70% paliwa pobranego przez pompę paliwową „wraca” do zbiornika. Nieuczciwi kierowcy wykorzystują tę właściwość wpinając w układy powrotu paliwa trójniki umożliwiające spuszczanie paliwa podczas pracy pojazdu. Oferowany przez nas system z łatwością wykrywa takie zdarzenia.

ZAWSZE WIESZ GDZIE JEST TWÓJ POJAZD I ZNASZ JEGO TRASĘ

 

W standardzie system oferuje bieżący podgląd pozycji pojazdu na mapie oraz archiwalne odtwarzanie tras przejazdu. Umożliwia wprowadzanie miejsc szczególnych, stref obowiązkowych i zakazanych, a także wytyczonych korytarzy dojazdu. Podczas podglądu pojazdu na mapie mogą być widoczne parametry mierzalne (prędkość, poziom paliwa, obroty, temperatura) oraz aktywne czujniki, takie jak agregat, webasto, pompy, przystawki, itp. Możliwe jest czasowe lub stałe udostępnienie Twoim kontrahentom podglądu wybranych pojazdów np. z ograniczoną funkcjonalnością.

maly-banner-Pojazdy-ciężarowe-04
maly-banner-Pojazdy-ciężarowe-05

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI O PRZEWOŻONYM ŁADUNKU?

 

Możesz kontrolować dostęp do przedziałów ładunkowych (kiedy i gdzie zostały otwarte), otrzymywać informacje o temperaturze wewnątrz chłodni/naczepy (oraz alarmy o przekroczeniu ustalonej przez Ciebie temperatury), sprawdzać kiedy pracował agregat i ile zużył paliwa. Krótko mówiąc, potrafimy zmierzyć wszystko, co chciałbyś kontrolować. O stanach alarmowych poinformujemy Cię automatycznie.

OTRZYMUJ ALARMY O NIEPRAWIDŁOWOŚCIACH!

 

Bez konieczności uruchomienia komputera możesz otrzymywać szybkie powiadomienia SMS/mail o interesujących Cię zdarzeniach np. kradzieżach paliwa, wjazdach w strefę zakazaną, zbyt długiej pracy na obrotach jałowych, opuszczeniu wyznaczonego korytarza przejazdu. Dodatkowo informacje zostaną zapisane w raportach dostępnych w systemie, tak abyś zawsze miał do nich dostęp.

maly-banner-Pojazdy-ciężarowe-06